Ankyra Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Ankyra Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Ekibimiz

 • Ağız, Diş ve Çene Cerrahı Ali Rıza KOLBAŞ
  Ali Rıza KOLBAŞ
  Ağız, Diş ve Çene Cerrahı
  Ağız, Diş ve Çene Cerrahı Ali Rıza KOLBAŞ
  Ali Rıza KOLBAŞ
  Ağız, Diş ve Çene Cerrahı

  1986 yılında Trabzon’da doğdu. 2009 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinden mezun oldu. 2010-2016 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalında doktora eğitimini tamamladı. Şu an Ankyra Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde ağız, diş ve çene cerrahı olarak hizmet vermektedir.

 • Protetik Diş Tedavisi Uzmanı Burcu TOKSOY
  Burcu TOKSOY
  Protetik Diş Tedavisi Uzmanı
  Protetik Diş Tedavisi Uzmanı Burcu TOKSOY
  Burcu TOKSOY
  Protetik Diş Tedavisi Uzmanı

  1988 yılında Ankara’da doğdu. 2013 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. 2013-2016 yılları arasında özel bir diş polikliniğinde diş hekimi olarak çalıştı. 2016-2019 yılları arasında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalında uzmanlık eğitimini tamamladı. Şu an Ankyra Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde protetik diş tedavisi uzmanı olarak hizmet vermektedir.

 • Endodonti Uzmanı Fatih YAKIN
  Fatih YAKIN
  Endodonti Uzmanı
  Endodonti Uzmanı Fatih YAKIN
  Fatih YAKIN
  Endodonti Uzmanı

  1990 yılında Trabzon’da doğdu. 2014 yılında Ankara Üniversitesi Dis hekimliği fakültesinden mezun oldu. 2014-2016 yılları arasında özel bir diş polikliniğinde diş hekimi olarak çalıştı. 2016 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Anabilim Dalında doktora eğitimine başladı. Şu an Ankyra Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde endodonti (kök- kanal tedavisi) alanında hizmet vermektedir.

 • Ortodonti Uzmanı Hilal GÜNDOĞ
  Hilal GÜNDOĞ
  Ortodonti Uzmanı
  Ortodonti Uzmanı Hilal GÜNDOĞ
  Hilal GÜNDOĞ
  Ortodonti Uzmanı

  1991 kayseride doğdu. 2014 yılında Hacettepe üniversitesinden mezun oldu. 2014-2016 yılları arasında özel bir muayehanede diş hekimi olarak çalıştı. 2017 yılında Başkent Üniversitesi Ortodonti Anabilim dalında doktora eğitimine başladı. Şu an Ankyra Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde ortodonti alanında hizmet vermektedir.